Strona główna Blog Wiedza PR Agencja PR w Łodzi? To najlepsza inwestycja w rozwój Twojej firmy

Agencja PR w Łodzi? To najlepsza inwestycja w rozwój Twojej firmy

19 marca 2019

Łódź to idealne miejsce na takie poszukiwania – z kilku powodów. PR-owcy z bogatym portfolio, lokalizacja, dobre ceny i klimatyczne zaplecze do organizacji konferencji, eventów, czy spotkań biznesowych to zalety, które przyciągają zarówno korporacje, jak i firmy z sektora MŚP.

Agencja PR Łódź

Szukasz doświadczonej, kreatywnej, terminowej, czyli po prostu najlepszej agencji PR?

Łódź dość długo borykała się ze złym wizerunkiem, nie tylko jako miejsce do odwiedzenia na turystycznej mapie Polski, ale również jako cel inwestorów z kraju i zagranicy. Od 15 marca br. w CNN i BBC możemy oglądać spoty reklamowe „Nie inwestuj w Łodzi!” promujące miasto jako łakomy kąsek dla koncernów i businessmanów z całego świata. W 2007 r. Urząd Miasta Łodzi zaakceptował strategię wizerunkową, która w świadomości jej odbiorców ma zakorzenić obraz całej aglomeracji jako miejsca, gdzie powstają najlepsze pomysły, rodzą się kreatywne rozwiązania, a także zwrócić ich uwagę na lokalizację, w której istnieje zaplecze do tego, żeby powiodła się każda inwestycja. Wraz z rozwojem i promocją regionu powstały firmy obsługujące biznes, w tym nowe agencje PR o wysokim poziomie specjalizacji.

Specjaliści od PR-u zostają w Łodzi

Jeszcze 15 lat temu myśląc o karierze w public relations, automatycznie myślało się – Warszawa. Łódź taki kierunek studiów miała do zaoferowania tylko na prywatnych uczelniach. Dziś absolwenci liceum mają duży wybór na uczelniach państwowych, jeśli chodzi o specjalizację w tej dziedzinie. Również ci, którzy te 15 lat temu wyruszyli do stolicy – chętnie wracają. Wielu przedstawicieli agencji PR w Łodzi to specjaliści w branży, biorący udział w ogólnopolskich konferencjach, prowadzące szkolenia i udzielające wywiadów w mediach ogólnopolskich.

Lokalizacja

Ogromną zaletą posiadania agencji PR w Łodzi jej położenie. Z lokalizacją wiąże się również aspekt finansowy. Ceny za obsługę są nieco niższe niż w stolicy, a jakość i zakres usług absolutnie nie odbiegają od najwyższych standardów. W razie nagłej potrzeby spotkania, czy obsługi konferencji prasowej lub eventu przez agencję w innym mieście – węzeł komunikacyjny centralnej Polski zdecydowanie to ułatwia. Klienci z Warszawy nie odczują nawet odległości: autostradą dojadą w godzinę, a pociągiem w 90 min.

Zaplecze do organizacji eventów, konferencji, briefingu

Łódź to dzisiaj miejsce z bazą noclegową w hotelach o zróżnicowanym standardzie. Gwiazdy, które występują w Atlas Arenie nie narzekają ani na hotel Andel’s ani na Double Tree by Hilton. Nie brakuje również sal konferencyjnych w budynkach biurowych klasy A, klimatycznych miejsc o artystycznym klimacie, ani restauracji, których przy ul. Piotrkowskiej i nie tylko znajdziemy naprawdę dużo. Eventy i targi można organizować we wspomnianej Atlas Arenie, Hali Sportowej i Hali Expo. Do wyboru mamy także ośrodki zlokalizowane na obrzeżach Łodzi, dysponujące zarówno salami szkoleniowymi, jak i miejscami noclegowymi oraz atrakcjami dla gości. A wszystko spina niezwykle intrygujący, postindustrialny klimat, będący prawdziwą wizytówką miasta.

***

Agencja PR w Łodzi to strzał w 10., który nie tylko pomoże odświeżyć wizerunek Twojej firmy. Pozwoli także rzucić nowe światło na sposób komunikacji z otoczeniem i zachować jakość za rozsądne pieniądze.

|2022-10-17T14:57:57+02:0019 marca 2019|Kategorie: Wiedza PR|
Go to Top