O nas

Nasi klienci zawsze mogą na nas liczyć – niezależnie od tego, czy chodzi o tworzenie treści, doradztwo w kontekście działań wizerunkowych, planowanie ekspozycji w mediach, czy też podejmowanie trudnych komunikacyjnie wyzwań. Naszym głównym celem jest szukanie jak najlepszych rozwiązań i prowadzenie klienta we właściwym kierunku komunikacyjnym oraz strategicznym.

Komunikacja oparta na wartości

Agata foto

Znamy media online i offline. Dysponujemy kompletnymi bazami kontaktów prasowych w Polsce, co przekłada się na ekspozycję naszych klientów w mediach. Jesteśmy w stałym kontakcie z dziennikarzami – odpowiadamy na ich potrzeby i nieustannie szukamy pretekstów komunikacyjnych. Prowadzimy codzienny monitoring mediów, dzięki czemu doskonale wiemy, jak nasze działania odbierane są przez grupy zainteresowań. Jesteśmy oczami i uszami Klienta, dlatego obserwujemy działania konkurencji, unikamy błędów innych i inspirujemy się najlepszymi praktykami. Dzięki takiemu podejściu szybko wykrywamy potencjalne zagrożenie i wdrażamy środki zaradcze.

Agata Zalewska
Client Service Director

Tower PR jest jedną z 3 dywizji operujących na froncie komunikacyjnym Grupy Tower, wyspecjalizowaną w obrębie specyfiki działań public relations. Agencja realizuje projekty wraz z oddziałami Tower Digital (SEO, performance marketing, web analytics) oraz Conversacja (storytelling, video-marketing) w celu zapewnienia naszym klientom kompleksowej opieki promocyjnej opartej na synergii rozwiązań.

Poznaj pozostałe dywizje:

Tower Digital logo
Conversacja logo

Dowiedz się, jakich narzędzi
używamy, aby osiągnąć
Twoje cele biznesowe

01 Strategie komunikacji

Biała strzałka

06 PR kryzysowy

Biała strzałka

02 SEO PR

Biała strzałka

07 Social media marketing

Biała strzałka

03 Media relations

Biała strzałka

08 Content marketing

Biała strzałka

04 PR korporacyjny

Biała strzałka

09 Doradztwo marketingowe

Biała strzałka

05 PR produktowy

Biała strzałka

10 Marketing w branży krypto

Biała strzałka

Zaufali nam

Poznaj naszych klientów
Poznaj naszych klientów