Strona główna Blog Publikacje Czas na wyjście z szafy, czyli po co nam PR?

Czas na wyjście z szafy, czyli po co nam PR?

15 lutego 2022

O klientach, którzy lepiej wiedzą, jak kreować swój wizerunek, o mitach w public relations i o przyszłości PR rozmawiamy z Łukaszem Osińskim, szefem łódzkiej agencji komunikacji PR, Tower Group Communications.

Łukasz Osiński

LIFE IN. Łódzkie: Po co na świecie są agencje PR?

Łukasz Osiński: Jedną z moich ulubionych odpowiedzi na to pytanie jest cytat Stuarta Hendersona: „Prowadzenie biznesu bez reklamy jest jak puszczanie oka do dziewczyny po ciemku. Nikt, poza nami nie wie, co robimy”. Podobnie jest z prowadzeniem komunikacji i budowaniem wizerunku – bez odpowiedniego przygotowania nie jest to takie proste jak może się wydawać. Po to właśnie jest Tower Group Communications i nasi specjaliści. Mam to szczęście, że w agencji pracują ludzie doświadczeni i kompetentni, którzy potrafią przewidywać konsekwencje podejmowanych działań.

Co jest według Pana najważniejsze w prowadzeniu biznesu?

Posiadanie wizji i celu, do którego konsekwentnie zmierzamy. Jeżeli nie mamy określonego celu, czy w życiu zawodowym, czy prywatnym, to tak naprawdę zdajemy się na okoliczności, czynniki zewnętrzne, na które często nie mamy wpływu.

Przeczytaj cały wywiad na portalu LIFEIN łódzkie
|2022-08-26T15:12:55+02:0015 lutego 2022|Kategorie: Publikacje|
Go to Top