Strona główna Kariera Specjalista ds. Social Mediów i reklamy

Specjalista ds. Social Mediów i reklamy

Jesteśmy agencją zintegrowanej komunikacji marketingowej, pracującą w obrębie 3 dywizji:

  • Tower PR (usługi public relations, media relations, komunikacja SM),
  • Tower Digital (usługi SEO, performance, analityczne, lead generator),
  • Conversacja by Tower (storytelling, wideo-marketing, szkolenia).

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za opiekę nad kanałami social media naszych wybranych klientów. Do Twoich obowiązków będzie należeć planowanie i tworzenie treści, współpraca z działem graficznym, a także koordynacja projektów pod kątem obecności marek w mediach społecznościowych.

Lokalizacja

Łódź, łódzkie

Czas

Ważne od
września 2022

Umowa

Umowa o pracę

Numery

Specialist (mid/regular)

Zegar

Pełny etat

System

Praca stacjonarna / hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie różnego typu kampanii Facebook Ads, z różnymi celami, w tym kampanie sprzedażowe,
  • Prowadzenie profili firmowych na portalach społecznościowych: Facebook/Instagram,
  • tworzenie i publikacja postów,
  • planowanie, monitorowanie i zarządzanie harmonogramem komunikacji w social mediach oraz moderowanie kanałów społecznościowych w kontekście budowy wizerunku marki,
  • współpraca z działem graficznym w zakresie materiałów marketingowych,
  • analiza trendów, nowych technologii oraz działań konkurencji w obszarze mediów społecznościowych,
  • bieżąca analiza efektywności prowadzonych działań, analiza statystyk i przygotowywanie raportów.

Nasze wymagania

  • znajomość trendów w mediach społecznościowych,
  • umiejętność zarządzania projektami wizerunkowymi,
  • wiedza z zakresu social media, influencer marketigu oraz marketingu viralowego,
  • kreatywność i umiejętność myślenia w sposób nieszablonowy,
  • znajomość biznesowego panelu reklamowego Facebook’a – Menedżera Reklam (nie prowadzimy kampanii przez samo kliknięcie „Promuj post”),
  • znajomość narzędzi analitycznych Facebook’a,
  • znajomość pakietu Microsoft Office ze szczególnym uwzględnieniem programów: Excel i PowerPoint,
  • terminowość i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • znajomość zasad pisowni języka polskiego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Mile widzane

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii PPC w social mediach lub doświadczenie wynikające z pracy w agencji marketingowej (SEM, Digital, PR),
  • wiedza z zakresu wykorzystania narzędzi Facebook’a takich jak: Facebook Pixel, grupy niestandardowe, grupy podobne,
  • znajomość Google Analytics,
  • znajomość Google Tag Manager,
  • znajomość innych platform reklamowych (Google, LinkedIn, TikTok).

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w centrum Łodzi,
  • pakiet MultiSport,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • pracę w systemie hybrydowym z elastyczną możliwością ustalania dni zdalnych.

Benefity

01 MultiSport

Ikona tick

03 Szkolenia i kursy

Ikona tick

02 Pakiet medyczny

Ikona tick

04 System hybrydowy

Ikona tick

Masz ambicję, lecz brak Ci doświadczenia?

Dopiero zaczynasz lub chcesz zmienić kierunek na swojej ścieżce rozwoju – przekonaj nas, że szybko się uczysz, masz potencjał kreatywny, dużo energii i motywacji, a na pewno rozważymy potencjalną współpracę!

Pamiętaj jednak, że słowa i dobre chęci nie wystarczą…

  • Pokaż nam swoją kreatywność.
  • Udowodnij swoją rzetelność i pracowitość.
  • Przekonaj nas, że marketing to Twoja pasja.

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy najszybciej jak się da.

*pola obowiązkowe

    CV*

    Imię i nazwisko*

    Adres e-mail*

    Numer telefonu*

    Chcesz coś dodać?