Strona główna Kariera Specjalista ds. Public Relations

Specjalista ds.
Public Relations

Lokalizacja

Łódź, łódzkie

Czas

Ważne od
października 2023

Umowa

Umowa o pracę
lub B2B

Numery

Specialist (mid/regular)

Zegar

Pełny etat

System

Praca stacjonarna / hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działań z zakresu PR,
  • tworzenie treści do komunikatów prasowych, artykułów, prezentacji, przemówień,
  • planowanie działań content marketingowych (social media, blog firmowy, wideo),
  • budowa strategii obecności marki w mediach,
  • budowa i utrzymywanie relacji z przedstawicielami mediów (planowanie obecności w mediach branżowych, pozyskiwanie wycen, negocjowanie warunków współpracy,
  • realizacja bieżących zadań we współpracy ze specjalistami z innych obszarów (social media, PR, SEO, performance, grafika, wideo.

Nasze wymagania

  • „lekkie pióro”, a także doskonała znajomość zasad pisowni języka polskiego,
  • umiejętność zarządzania projektami wizerunkowymi,
  • wiedza z zakresu technik copywriterskich, reklamy, marketingu,
  • wiedza z zakresu social media, influencer marketingu oraz marketingu viralowego,
  • kreatywność i umiejętność myślenia w sposób nieszablonowy.

Mile widziane

  • znajomość zasad SEO i umiejętności tworzenia treści na strony internetowe,
  • posługiwanie się narzędziami do monitoringu wizerunki marki (IMM, Brand24, GA),
  • doświadczenie w agencji marketingowej (SEM, Digital, PR),
  • znajomość narzędzi e-marketingowych.

Oferujemy

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia (5000 – 8000 zł brutto),
  • praca w centrum Łodzi,
  • pakiet MultiSport,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • pracę w systemie hybrydowym z elastyczną możliwością ustalania dni zdalnych.

Benefity

01 MultiSport

Ikona tick

03 Szkolenia i kursy

Ikona tick

02 Pakiet medyczny

Ikona tick

04 System hybrydowy

Ikona tick

Masz ambicję, lecz brak Ci doświadczenia?

Dopiero zaczynasz lub chcesz zmienić kierunek na swojej ścieżce rozwoju – przekonaj nas, że szybko się uczysz, masz potencjał kreatywny, dużo energii i motywacji, a na pewno rozważymy potencjalną współpracę!

Pamiętaj jednak, że słowa i dobre chęci nie wystarczą…

  • Pokaż nam swoją kreatywność.
  • Udowodnij swoją rzetelność i pracowitość.
  • Przekonaj nas, że marketing to Twoja pasja.

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy najszybciej jak się da.

*pola obowiązkowe

    CV*

    Imię i nazwisko*

    Adres e-mail*

    Numer telefonu*

    Chcesz coś dodać?