Strona główna Kariera Copywriter | Content Marketing Specialist

Copywriter | Content Marketing Specialist

Jesteśmy agencją zintegrowanej komunikacji marketingowej, pracującą w obrębie 3 dywizji:

  • Tower PR (usługi public relations, media relations, komunikacja SM),
  • Tower Digital (usługi SEO, performance, analityczne, lead generator),
  • Conversacja by Tower (storytelling, wideo-marketing, szkolenia).

Do naszego zespołu poszukujemy copywritera, ale takiego prawdziwego… lub aspirującego i z potencjałem. Chętnie zatrudnimy osobę, która będzie swoim lekkim piórem wspierać nasze dywizje PR i Digital. Jeśli lubisz i potrafisz dobrze pisać, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

Lokalizacja

Łódź, łódzkie

Czas

Ważne od
października 2023

Umowa

Umowa o pracę

Numery

Specialist (mid/regular)

Zegar

Pełny etat

System

Praca stacjonarna / hybrydowa

Kandydaci idealni, przed którymi rozwiniemy czerwony dywan

  • wiesz, że dobry tekst wymaga researchu, pomysłu i narracji,
  • piszesz komercyjnie już kilka lat, np. jako copy w agencji, marketingowiec w firmie, a może redaktor w portalu internetowym,
  • Twoje teksty zwiększają sprzedaż, wyzwalają konkretne emocje lub sprawiają, że czytelnik nie potrafi się od nich oderwać,
  • wiesz kim byli David Ogilvy, Claude Hopkins, John Caples i nasz rodak Paweł Tkaczyk,
  • potrafisz pisać teksty na potrzeby Internetu, znasz zasady seo-copywritingu i webwitingu.

Kandydaci idealni nieco mniej, ale nadal mile widziani

  • masz lekkie pióro, sprawnie przelewasz myśli na klawiaturę, zasady pisowni i gramatyki języka ojczystego nie mają dla Ciebie tajemnic,
  • nie masz jeszcze bogatego doświadczenia zawodowego, ale interesujesz się reklamą, marketingiem, psychologią i potrafisz to udowodnić,
  • cechuje Cię ambicja, samodzielność i dobra organizacja,
  • szukasz miejsca do pracy, w którym możesz się naprawdę dużo nauczyć.

Zakres obowiązków

  • praca z treścią wszelkiego rodzaju: w zdecydowanej większości pisanie artykułów do publikacji online i offline, tekstów na strony internetowe, na potrzeby mailingów, newsletterów i social media, a także copywriting dla kampanii reklamowych.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w centrum Łodzi,
  • pakiet MultiSport,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • pracę w systemie hybrydowym z elastyczną możliwością ustalania dni zdalnych.

Benefity

01 MultiSport

Ikona tick

03 Szkolenia i kursy

Ikona tick

02 Pakiet medyczny

Ikona tick

04 System hybrydowy

Ikona tick

Masz ambicję, lecz brak Ci doświadczenia?

Dopiero zaczynasz lub chcesz zmienić kierunek na swojej ścieżce rozwoju – przekonaj nas, że szybko się uczysz, masz potencjał kreatywny, dużo energii i motywacji, a na pewno rozważymy potencjalną współpracę!

Pamiętaj jednak, że słowa i dobre chęci nie wystarczą…

  • Pokaż nam swoją kreatywność.
  • Udowodnij swoją rzetelność i pracowitość.
  • Przekonaj nas, że marketing to Twoja pasja.

Skontaktuj się z nami. Odpowiemy najszybciej jak się da.

*pola obowiązkowe

    CV*

    Imię i nazwisko*

    Adres e-mail*

    Numer telefonu*

    Chcesz coś dodać?